• Kategorie
  • Szukaj
  • KABLE

Korzystanie z elektronicznych nowinek często jest dużo łatwiejsze dzięki innowacyjnym, funkcjonalnym akcesoriom. Kable, które przygotowaliśmy dla naszych klientów, często łączą w sobie kilka najważniejszych funkcji. Wiele z nich wyróżnia się uniwersalnością, dzięki czemu wystarczy zaledwie jeden przewód do m.in. ładowania kilku urządzeń. W ofercie posiadamy też propozycje, które umożliwiają przesył danych między różnymi sprzętami.

Kable bardzo często mają tendencję do plątania się i potęgowania wrażenia nieładu. Wiele z naszych propozycji niweluje ten problem, dzięki sprytnym możliwościom ukrycia przewodu lub ozdobienia go dodatkową izolacją w ciekawych kolorach. Innym sposobem na poradzenie sobie z bałaganem splatanych przewodów jest ograniczenie ich liczby. Nasze produkty dzięki wymiennym końcówkom mogą zastąpić nawet kilka osobnych akcesoriów.

W ofercie posiadamy modele mikro USB, USB typu C i wiele innych. Ciekawym rozwiązaniem dla zwolenników innowacyjnych rozwiązań są z pewnością zestawy wielofunkcyjne oraz akcesoria w formie breloków.